logo
rodzina2

O nas

Jolanta i Krzysztof Kaczan
Triple Palm Menager CaliVita International

Od wielu lat współpracujemy z firmą CaliVita International i prowadzimy własny działalność opartą na marketingu sieciowym- MLM(Multi Level Marketing). Nasza praca nie polega na sprzedaży preparatów CaliVita, ale na współpracy z osobami, które chcą zmienić swoje życie, zarówno pod względem zdrowotnym, jak i finansowym.

Jesteśmy konsultantami w zakresie odżywiania zgodnego z grupą krwi, wspomagania zdrowia suplementami diety oraz budowy biznesu, podobnego do naszego. Jeżeli należysz do grupy tych osób, które chcą zmienić swoje życie, a konkretnie, jego jakość, to jesteś na właściwej stronie.

Zapraszamy do współpracy

Wybierając nas, jako sponsorów, dołożymy wszelkich starań, abyś na nurtujące Cię pytania otrzymał szybką odpowiedź, a zdobytą wiedzę mógł wykorzystać budując własną strukturę.

Nasz numer telefonu: 608 138 935

Numer gad-gadu: 115 49 137

Adres e-mail: j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl, jolanta.kaczan@neostrada.pl

Zapamiętaj nasz numer członkowski: 0481200055 – będzie Ci on potrzebny do wpisu do Karty zgłoszenia jako kod sponsora.

© Copyright 2009 Jolanta Kaczan, Wszystkie prawa zastrzeżone, Regulamin

Wykonanie SUPREMO

| Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.